Pood

Mentoolikristallid on valmistatud naturaalsest piparmündi eeterlikust õlist. Selleks, et mentool kristalliseeruks külmutatakse piparmündi õli ja tänu sellele tekkinud kristallid eraldatakse.
Mentoolikristalle saab kasutada saunas (leilivees), difuuseris ning aroomilambis (veega lahustatud). Mentoolil on värske piparmündi aroom ning jahutav efekt.

Mentoolikristallid ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid.

Kasutamine:
Kuna tegu on puhta mentooliga, tasub alustada väga väikestest kogustest ja katsetada, kui intensiivne lõhn teile meeldib. Kuigi tegemist on loodusliku ainega, võib liiga kontsentreeritud mentooliauru sisse hingamine ärritada kopse ja põhjustada vaegusi. Seega ole doseerimisel ettevaatlik ja leia endale sobiv intensiivsus.

SAUNAS lisada mõni kristall sooja leilivette, lasta kristallidel lahustuda ning seejärel nautida leili. Mentool teeb värske ja jahutava leili. Kindlasti kristallidega mitte üle pingutada!

DIFUUSERID kasutamiseks lahustage eelnevalt mentoolikristallid soojas vees ning seejärel lisage mentooliga lõhnastatud vesi õhuniisutaja veepaaki, kindlasti jahtunud vesi.

AROOMILAMBIS kasutamiseks lisage väike kogus mentoolikristalle aroomilampi segatuna veega.

Mentoolikristallid

Mentoolikristallid on valmistatud naturaalsest  piparmündi eeterlikust õlist. Kristalle saab kasutada saunas, difuuseris ning aroomilambis. Asendamatu toode köha ja nohu perioodil. Purgis u. 20g.

6.90

3 makset 2.3€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laos

Kategooria:
Translate »
Saada teavitus Te saate tellida e-maili teavitamaks kui toode on uuesti laos.